ОПШТИНА ОПОВО

Јавни позив за учешће на јавном надметању (лицитацији) за закуп тезги на пијаци у Oпову за 2024. годину

29.02.2024.

Јавни позив за учешће на јавном надметању (лицитацији) за закуп тезги на пијаци у Oпову за 2024. годину  (Обавештење о слободном пијачном простору)

  1. Предмет закупа:

Стална пијачна места – покривене пијачне тезге  (од броја 1 до броја 18) и покретне продавнице – непокривена пијачне тезге (од броја 1 до броја 10).

Предмет закупа се налази на пијаци у Опову.

Покретна имовина се даје у закуп у виђеном стању, без могућности рекламације.

Поступак за узимање учешћа на јавном надметању (лицитацији) и начин закупа дат је у оквиру документације (образац/пријава) за јавно надметање.

  1. Обавезни услови продаје:

Почетна цена покривене пијачне тезге из ценовника за период: од 01.04.2024. до 31.12.2024. године износи 5.250,00 динара.

Почетна цена непокривене пијачне тезге из ценовника за период: од 01.04.2024. до 31.12.2024. године износи 3.000,00 динара.

Депозит: нема депозита

  1. Право учешћа на јавном надметању (лицитацији):

Право учешћа на јавном надметању (лицитацији) има домаће или страно физичко лице, предузетник или правно лице које је:

а)         Поднело пријаву за учешће на јавном надметању

  1. Разгледање предмета закупа:

Обилазак пијаце са коначним распоредом тезги може се обавити  дана  02.03.2024. године  у времену од  8.00 часова до 11.00 часова.

 

  1. Подношење пријава:

Пријава се подноси писмено на адресу:

ЈП „Младост“  Опово, Иве Лоле Рибара 1 Ј, 26204 Опово

или лично у просторијама предузећа од 01.03.2024. године до 05.03.2024. године,

радним данима од 8.00 до 15.00 часова.

Пријаве се подносе на обрасцима које можете добити у просторијама предузећа почев од  01.03.2024. године радним данима од 8.00 до 15.00 часова. Обрасци су бесплатни.

 

  1. Одржавање јавног надметања (лицитације):

Јавно надметање (лицитација) ће се одржати 07.03.2024.године  са почетком у 10.00                    часова у просторијама Општине Опово, Бориса Кидрича бр. 10 (Културни центар).

Начин спровођења јавног надметања (лицитације) и закључивања Уговора о закупу детаљно је објашњен у Упутству за учеснике, које је саставни део документације које се добија уз преузимање обрасца пријаве.

Један закупац може закупити највише 2 (две) тезге.

 

  1. Питања и додатно објашњење:

За сва додатна питања у вези са овим позивом, заинтересована лица могу контактирати:

  • Иван Циврић, 013/681544, радним данима од 7.00 – 15.00 часова.

 

Директор
Славко Манчев

Образац пријаве преузмите: ОВДЕ

Прочитајте и…

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СВЕ ДРЖАОЦА СВИЊА НА ТЕРИТОРИЈИ ОПШТИНЕ ОПОВО

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СВЕ ДРЖАОЦА СВИЊА НА ТЕРИТОРИЈИ ОПШТИНЕ ОПОВО

Због дијагностиковања АКС у једном дворишту у насељеном месту Сефкерин, решењем Управе за ветерину од 28.07.2026. године насељено место Сефкерин проглашено је ЗАРАЖЕНИМ а насељена места Опово и Баранда УГРОЖЕНИМ подручјем од заразне болести АФРИЧКЕ КУГЕ СВИЊА....

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ДОДЕЛУ БЕСПЛАТНИХ УЏБЕНИКА

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ДОДЕЛУ БЕСПЛАТНИХ УЏБЕНИКА

На  основу чл. 5. Одлуке о социјалној заштити грађана у општини Опово ( „ Општински службени гласнок општине Опово“ бр.  19/12,2/16,8/16,7/17, 6/18, 4/21 )   Општинско веће општине Опово, дана 29.07.2026. године, расписује: ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ДОДЕЛУ БЕСПЛАТНИХ УЏБЕНИКА...

Позив за 19. СЕДНИЦУ СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ОПОВО

Позив за 19. СЕДНИЦУ СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ОПОВО

РЕПУБЛИКА СРБИЈА АП ВОЈВОДИНA ОПШТИНА ОПОВО СКУПШТИНА ОПШТИНЕ БРОЈ: 003432611-2026-08715-001-000-060-107 Ин.број: 060-92/2026 ДАНА: 20.07.2026. године О П О В О На основу члана 42. став 1. Статута општине Опово („Општински службени гласник општине Опово“, бр.2/19) и...

Вести

О Опову

Видео галерија

Фото галерија

Актуелно

advertisement

статут

i

статут

информатор о раду

i

информатор о раду

службени гласник

i

службени гласник

буџет

буџет

јавне набавке

јавне набавке

јавни позиви

јавни позиви

питајте председника

?

питајте председника

питајте директоре

?

питајте директоре

питајте одборнике

?

питајте одборнике

телефони

ВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ